Blog Başlık

 • Haziran 20, 2021

  Örgü keçe çanta modelleri denildiğinde sırt çantalarından cüzdana kadar geniş bir seri aklımıza gelmelidir. Örgü keçe çanta modelleri aynı zamanda üstlerin farklı örgü motiflerini taşıyabilirler. Örgü keçe sırt çantası, örgü keçe portföy, bel be omuz çantaları farklı modeller olarak bilinirler. Her biri ise değişik renk tonlarında ve kalıplarda tasarlanırlar. Örgü sırt çantası modelleri arasından daha net hatlı, dikdörtgen formu tasarımlara ve salaş, file tipi tasarımlara ulaşabilirsiniz.

  örgü keçe, keçe çanta, keçe çanta modelleri
 • Haziran 20, 2021

  Keçeden saat yapımı için farklı renklerdeki keçeler ile saat modeli için oluşturulmuş olan gövde modelini yaratmak gerekir. Ardından bir saatte bulması gereken akrep, yelkovan gibi bölümler yine keçe kumaşı kullanılarak oluşturulur. Keçeden saat yapımında kalınlıkları ve renkleri değişen kaliteli keçeler kullanılırken, farklı modeller yaratmak için ahşap ve keçe kullanımını aynı anda gerçekleştirmek mümkündür.

  keçeden saat yapımı, keçe saat
 • Haziran 20, 2021

  Keçeden oyuncak modelleri oldukça geniş bir yelpazededir. Çocukların çok sevdiği hayvanların figüründe olan keçe oyuncaklar oldukça eğiticidir. Hayal gücünü genişletecek animasyon karakterleri, bebekler hatta sebze ve meyveleri betimleyen figürler dahi keçe oyuncaklar tasarlanırken kullanılır. Keçe bebekler hem plastik oyuncakların içerdiği kanserojen maddeleri içermezler hem de renkli yapıları ile çocukların dikkatini çekerler.

  keçeden oyuncak, keçe oyuncak
 • Haziran 20, 2021

  Keçeden oyuncak ev yapımı için farklı boyutlarda ve renklerdeki keçe parçaları, belirlenen bir ev figürünü oluşturacak biçimde dikilerek bir araya getirilirler. Keçeden oyuncak evler, çocukların içine diğer oyuncaklarını ve bebekleri yerleştirerek, keyifli bir oyun hikayesini başlatabilmelerine imkan sağlarlar.

  keçeden oyuncak, keçeden ev yapımı oyuncak
 • Haziran 20, 2021

  Keçeden çanta modelleri denildiğinde aklar keçeden sırt çantaları, omuz veya el çantaları, onlara eklenen cüzdanlar gelir. Diğer yandan modeller farklı renklerde ve farklı kalınlıklardaki keçe kullanımı ile oluşturulurlar. Gayet modern tek renk ve dikdörtgen kalıplı bir keçe çantayı edinebileceğiniz gibi üzerinde keçeden süslemeler olan etnik modellere de ulaşabilirsiniz. İçerisinde ilgili eşyaları yerleştirmek için uygun bölümleri olan keçeden sırt çantaları ise kapaklı modelleri ile oldukça şık bir görünüm sergilerler.

  keçe çanta, keçe çanta modelleri