Sıkça Sorulan Sorular

 

 

Web Sitemizin Genel Kullanımı ve İşleyişi Hakkında Genel Bilgilere Aşağıdaki Başlıklardan Ulaşabilirsiniz

Aynı gün kargo ile satışa sunduğumuz ürünler hafta içi 16:00, hafta sonu (Cumartesi) 12:00'a kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Tüm siparişleriniz ücretsiz kargo (gönderici ödemeli) olarak PTT kargo firması ile kargolanmaktadır.
Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizde ürünün yanı sıra orijinal kutusu, distribütör firma onaylı isminize özel doldurulmuş ve kaşelenmiş garanti belgesi ve varsa ürünün ek aksesuarları eksiksiz bir biçimde kargolanmaktadır.
Evet! Sitemizden satışa sunulan tüm ürünler %100 orijinallik garantisi ile satılmaktadır. Tüm ürünler distribütör firma garantisi altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Evet! Web sitemizin içeriği ve yazılımı %100 tamamen Ticimax firması tarafından geliştirilmektedir Ve Korunmaktadır. Web sitemizde SSL sertifikası ile tüm veriler şifrelenmektedir. Ayrıca web sitemiz kesinlikle kredi kartı bilgisi gibi önemli verileri kayıt etmez. Sitemiz anlaşmalı olduğumuz banka firmaları tarafından denetlenmiş ve onay almıştır. Bunun yanı sıra kredi kartı ile alışverişlerinizde 3D Güvenli Ödeme yöntemini kullanmaktayız. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Evet. Adres ekleme formunda fatura bilgilerinizi kargo adresinizden ayrı bir şekilde eklerseniz belirttiğiniz firma ünvanına otomatik fatura kesilerek kargolanmaktadır.
Evet. Firmamız devletine ve yasalarına sonuna kadar bağlı olup tüm siparişlerimiz resmi olarak faturalı olarak gönderilmektedir.
Evet! 0542 158 58 50 numaralı telefondan Whatsapp hesabımıza erişebilirsiniz. Daha kolayı için aşağıdaki resime tıklamanız yeterlidir.